DREVOSTAVBY - CERTIKO

Spoločnosť Certiko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006. Nosným programom Drevostavieb – Certiko je výroba a výstavba nízkoenergetických drevostavieb a rodinných domov so špecifickou stavebnou technológiou, ktorá viac než dvojnásobne presahuje tepelne izolačné vlastnosti „klasických“ stavebných materiálov. Viac v sekci stavebná technológia.

NÍZKOENERGETICKÉ STAVBY A RODINNÉ DOMY NA KĽÚČ

Základom Drevostavieb – Certiko je samonosná drevená konštrukcia, staticky dokonale zostavená a spojená. Naši budúci zákazníci si môžu (po telefonickej dohode) prehliadnuť niektoré z našich ukážkových alebo rozostavaných stavieb.

Každý záujemca o výstavbu u nás získa v cene domu dodávaného na kľúč základnú projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie. Stavba domu sa môže vzhľadom k finančnej situácii klienta rozdeliť do individuálnych etáp, kedy sa zohľadňuje množstvo hotovosti a úverových prostriedkov použitých na výstavbu. Rozdielna situácia vzniká, ak je potrebné zaručiť stavanú nehnuteľnosť voči banke, alebo ručí klient inou zodpovedajúcu nehnuteľnosťou.

DREVOSTAVBY - CERTIKO

PONÚKAJÚ ŠTYRI ZÁKLADNÉ MOŽNÉ VARIANTY ČI ŠTÁDIÁ VÝSTAVBY RODINNÉHO DOMU:

CHARAKTERISTICKÝMI ZNAKMI

NAŠICH NÍZKOENERGETICKÝCH DREVOSTAVIEB – CERTIKO SÚ NAJMÄ:

PREČO STAVAŤ NÍZKOENERGETICKÚ DREVOSTAVBU – CERTIKO?

Rovnaké, ako charakteristické znaky Drevostavieb – Certiko.

lavným programom spoločnosti Certiko s.r.o. je výroba a výstavba nízkoenergetických drevostavieb so špecifickou stavebnou technológiou poskytujúcou vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Základom nízkoenergetických Drevostavieb – Certiko je samonosná drevená konštrukcia, staticky dokonale zostavená a spojená.

O úspechu nízkoenergetických Drevostavieb – Certiko svedčia desiatky spokojných zákazníkov.

Prednosti domov a stavieb drevostavby - Certiko

Rodinné domy od spoločnosti CERTIKO s.r.o. sú nízkoenergetické stavby s drevenou konštrukciou – tzv. drevostavby. Špecifická stavebná technológia týchto drevostavieb zabezpečuje svojou skladbou vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti a maximálne úspory nákladov na vykurovanie.

Rýchlosť výstavby

úspora času a sprievodných finančných nákladov

Vysoká kvalita spracovania

Dokonalé tepelno-izolačné vlastnosti

úspora nákladov na vykurovanie

Vopred dohodnutá cena diela je vždy zásadne i cenou konečnou!

Veľmi priaznivá cena

priama úspora financií a väčšia obytná plocha